رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در خصوص حل این دو مسئله
11-08-2016، 10:15 PM, (آخرین تغییر در ارسال: 11-10-2016، 08:28 AM توسط morypory.)
کمک در خصوص حل این دو مسئله
سلام به دوستان عزیز دو سوال دارم راه حلش را پیدا نکردم خواهش میکنم اگر کسی بلد برام حلشون کنه ممنون می شم

100 تا مجموعه 9 عضوی داریم که اگر هر ده تا مجموعه دلخواه را انتخاب کنیم با هم اشتراک دارند.ثابت کنید اگر 100 مجموعه را یکجا بگیریم با هم اشتراک دارند.

دو کلاس را در نظر بگیرید هر دانش آموز کلاس اول با 10 دانش آموز کلاس دوم دوست است،و هر دانش آموز کلاس دوم با 10 دانش آموز کلاس اول دوست است.تعداد دانش آموزان کدام کلاس بیشتر است؟

(توجه:این دو سوال برای سال دهمی ها فصل اول میباشد) Huh
پاسخ
11-13-2016، 12:09 PM,
RE: کمک در خصوص حل این دو مسئله
(11-08-2016، 10:15 PM)morypory نوشته: سلام به دوستان عزیز دو سوال دارم راه حلش را پیدا نکردم خواهش میکنم اگر کسی بلد برام حلشون کنه ممنون می شم

100 تا مجموعه 9 عضوی داریم که اگر هر ده تا مجموعه دلخواه را انتخاب کنیم با هم اشتراک دارند.ثابت کنید اگر 100 مجموعه را یکجا بگیریم با هم اشتراک دارند.

دو کلاس را در نظر بگیرید هر دانش آموز کلاس اول با 10 دانش آموز کلاس دوم دوست است،و هر دانش آموز کلاس دوم با 10 دانش آموز کلاس اول دوست است.تعداد دانش آموزان کدام کلاس بیشتر است؟

(توجه:این دو سوال برای سال دهمی ها فصل اول میباشد) Huh
پاسخ
11-13-2016، 12:12 PM,
RE: کمک در خصوص حل این دو مسئله
سلام دوستان عزیز به وبلاگ من مراجعه کنید و مطمئن باشید که پاسخ صحیح را در اختیارتان می گذارم.
javab-riazi.blogfa.com
و ایمیل من [email protected]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تماس با ما | سایت ریاضی سرا | بازگشت به بالا | | حالت آرشیو | پیوند سایتی آراِس‌اِس