رتبه موضوع:
  • 1 رای - 2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محاسبه ی دترمینان
07-30-2013، 06:23 PM, (آخرین تغییر در ارسال: 07-30-2013، 06:32 PM توسط سمیه.)
محاسبه ی دترمینان
سلام دوستان
من دانش آموز سال دوم هستم. امسال روش محاسبه دترمینان ماتریس های 2*2 رو خوندیم. بچه ها گفتن که دترمینان های 3*3 و 4*4 و... نیز قابل محاسبه هستند.
سوال من اینه که تا دترمینان های چند در چند قابل محاسبه است و آیا دترمینان ماتریس های غیر مربعی مانند 3*2 نیز قابل محاسبه است؟
ممنون از پاسختون
ریاضیات موسیقی ذهن است.
پاسخ
09-29-2013، 10:31 PM,
RE: محاسبه ی دترمینان
دترمینان برای ماتریس های مربعی تعریف شده. دترمینان برای همه ماتریس های مربعی قابل بدست آوردنه اما هر چه مرتبه بالا تر میره محاسبات به طور فزاینده ای زیاد میشه. نحوه محاسبه دترمینان مراتب بالاتر رو توی هندسه تحلیلی سال چهارم میخونید(اگه رشته تون ریاضیه)
پاسخ
10-21-2013، 02:23 PM,
RE: محاسبه ی دترمینان
[quote='سمیه' pid='13' dateline='1375192426']
سلام دوستان
من دانش آموز سال دوم هستم. امسال روش محاسبه دترمینان ماتریس های 2*2 رو خوندیم. بچه ها گفتن که دترمینان های 3*3 و 4*4 و... نیز قابل محاسبه هستند.
سوال من اینه که تا دترمینان های چند در چند قابل محاسبه است و آیا دترمینان ماتریس های غیر مربعی مانند 3*2 نیز قابل محاسبه است؟
ممنون از پاسختون
دترمينان1*1رابرابرعددداخل آن مي گيريم
دترمينان هاي مربعي n*nكهnعضوNباشدتعريف شده اند. فقط
پاسخ
دیروز، 04:23 AM,
Converter m4a mp3 online regard
If there’s a downside to Free OGG Converter, it’s the fact that batch conversion is not supported. The possibility of converting multiple files at a time would have been a real time saver. Turn m4a into mp3 try this out: m4a to mp3 free online converter trade market convert m4a to .mp3 choice
The Best m4a to mp3 converter: m4a2mp3 freeware more helpful hints http://www.magicaudiotools.com/free-m4a-...-converter
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

تماس با ما | سایت ریاضی سرا | بازگشت به بالا | | حالت آرشیو | پیوند سایتی آراِس‌اِس